Forever Living Products FLP

Jest jednym z największych na świecie plantatorów Aloe Vera, a także producentem i dostawcą produktów pozyskanych z tej niesamowitej rośliny. Przedsiębiorstwo Forever Living Products, zostało założone w Arizonie w roku 1978 przez Rexa Maughana. Wizja absolwenta Uniwersytetu Stanu Arizona, sprawiła, że z inteligentnego, nietuzinkowego planu przedstawionego początkowo najbliższej rodzinie i przyjaciołom w arizońskim Tempe, małe przedsiębiorstwo Forever Living Products rozwinęło się w międzynarodowe przedsięwzięcie, które wzbogaca życie milionów ludzi.  Sukces firmy jest prosty, założyciel oferuje rozpowszechnianie i przybliżanie ludziom w spersonalizowany sposób zdrowego trybu życia płynącego z natury. Efekty są widoczne do dzisiaj, firma Forever Living zmienia życie wielu ludzi. W swojej ofercie handlowej FLP posiada preparaty, na bazie czystego, naturalnego, stabilizowanego miąższu aloesowego jako podstawowego składnika. Zakładając firmę Forever Rex Maughan nie chciał polegać na zewnętrznych podwykonawcach, ponieważ chciał dostarczać produkty najwyższej jakości. Dlatego Forever posiada własne plantacje aloesu, zakłady wytwórcze i magazyny. Dzięki temu firma ma kontrolę jakości i kosztów na każdym etapie. Dzięki tym wszystkim działaniom firma Forever koncentruje się na tym, co najważniejsze, czyli jakości, innowacyjności najlepszych produktów na świecie.

Firma Forever uprawia aloes – Aloe Barbadensis Miller.  Na całym świecie występuje około 400 gatunków aloesu. Wszystkie z nich są dobroczynne na swój sposób, jednak tylko jeden już od tysięcy lat ceniony jest za swoje cudownie kojące właściwości to właśnie Aloe Barbadensis Miller. Ten aloes jest jednym z najstarszych rozpoznanych i docenianych gatunków roślin – pierwsze zapiski na temat aloesu można znaleźć na tabliczkach sumeryjskich pochodzących sprzed 4 tysięcy lat. Aloe vera od zawsze doceniany jest za naturalne właściwości kojące, chłodzące i nawilżające. Aloes znany jest z pozytywnego wpływu na drobne oparzenia, przynosi ulgę podrażnionej skórze i nawilża ją, wspiera naturalne właściwości regeneracyjne skóry.
Miąższ Aloe Vera jest stabilizowany metodą zastrzeżoną przez amerykański patent, sprzedawany w stanie czystym i jest wizytówką firmy Forever Living.
Forever Living Products posiada Certyfikat Jakości IASC Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu, oraz Świadectwo Koszerności i Islamską Pieczęć Aprobaty. FLPP jest także jedną z największych firm marketingu sieciowego oraz sprawdzonym partnerem dla ponad siedmiu milionów niezależnych dystrybutorów w ponad 120 krajach świata. Swoją działalność na polskim rynku firma zaczęła od roku 1993 r.

2 wpisy dla ““Boski” FOREVER

  • Kaja

    Osobiście używam różnych preparatów z tej firmy. Rewelacja.

    Odpowiedz
  • Gocha

    Chętnie poczytam więcej. Proszę o linki lub informacje gdzie można pobrać katalog.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *