Każda z nas lubi czuć się piękna i zadbana. Zespół SPA-ART spełni Wasze marzenia i pomoże w osiągnięciu zamierzonego celu. To szczególne miejsce na mapie Lubina. Jeden z najdłużej działających gabinetów kosmetycznych, który jest efektem prawdziwej pasji do zawodu. Profesjonalnie dbamy i doradzamy naszym Klientom, ściśle dopasowując zabiegi do ich aktualnych potrzeb.

Nasz zespół SPA-ART

Nazywam się Urszula Dobrzańska i jestem wykwalifikowanym Kosmetologiem. Swoją przygodę rozpoczęłam w 1996 r. jako młoda i “nieopierzona” praktykantka. Obecnie to już 22 lata nieprzerwanej pracy w branży kosmetycznej. Praca w naszym studiu jest dla mnie spełnieniem zawodowych oczekiwań. Profesjonalnie dbam o piękno swoich Klientek i doradzam zabiegi dopasowane do ich aktualnych potrzeb. Poszerzam swoją wiedzę i doskonalę umiejętności jeżdżąc na szkolenia i sympozja w całej Polsce, by zaproponować im jeszcze więcej możliwości zadbania o swój wygląd.

Zakres usług

Zakres wykonywanych w naszym salonie usług jest bardzo szeroki. Oferta, jaką salon kieruje do swoich Klientów obejmuje zabiegi na twarz i ciało, pielęgnację stóp, dłoni i paznokci, hennę oraz kompleksową depilację owłosienia.

Grono stałych Klientów to najlepsze referencje, jakie może posiadać Salon odnowy biologicznej. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną i wszechstronną ofertą naszego gabinetu.

Urszula Dobrzańska
zespół SPA-ART