Profesjonalny Make up

Profesjonalny Make up

Każdy make up dobieramy indywidualnie do wieku, typu urody, ubioru oraz okoliczności. Podkreślamy wszelkie Twoje atuty, a zarazem idealnie tuszujemy ewentualne niedoskonałości. Na początku oczywiście dokładnie oczyścimy twarz, by przygotować ją do zrobienia makijażu. Dobierzemy odpowiednią gamę kolorystyczną, która będzie pasować nie tylko do Twojej karnacji, ale także do określonego typu oświetlenia. Wiemy, jakie podkłady i pudry zastosować, aby Twoja twarz nie sprawiała wrażenia sinej, ale przez całą imprezę prezentowała się świeżo i nieskazitelnie.

Makijaż wieczorowy

Specjlizujemy się w makijażach wieczorowy i ślubnych. Oba powinny być zdecydowanie bardziej intensywne i wyraziste aniżeli makijaże dzienne, ponieważ należy je dopasować do światła sztucznego, które łatwo pochłania kolory. W naszym salonie gwarantujemy wykonanie w pełni profesjonalnego makijażu wieczorowego i okolicznościowego, abyś wyglądała perfekcyjnie przez całą noc.

Makijaż wieczorowy pozwala na wykorzystanie zróżnicowanej kolorystyki oraz wyraźnego podkreślenia oczu i ust, ale wykonanie go w naszym salonie gwarantuje wspaniały i naturalny efekt, więc unikniesz ryzyka nadmiernej wyrazistości, która nie wygląda korzystnie. Ten typ makijażu nie kończy się na linii żuchwy, dlatego poprowadzimy go na ramiona, dekolt bądź odsłonięte plecy. Pracujemy tylko na profesjonalnych kosmetykach dlatego wykonany makijaż nie tylko będzie perfekcyjnie się prezentował, ale również nie rozmaże się ani nie spłynie podczas wesela, uroczystej kolacji, koncertu czy innej imprezy okolicznościowej.

Indywidualna nauka makijażu

Uczę jak  dobrać odpowiedni podkład, wykonać perfekcyjną kreskę, modelować twarz, a także jak zrobić makijaż na co dzień, do pracy czy imprezę. Proponowany przeze mnie makijaż ma za zadanie podkreślić osobistą paletę barw oraz ukryć mankamenty twarzy i ukazać same atuty. Ma harmonizować z osobowością i temperamentem, jak i godzić z wymaganym wizerunkiem w wykonywanym zawodzie. Dodatkowo będziesz miała okazję zapoznać się z szeroką gamą kosmetyków i dobrać najbardziej odpowiednie dla siebie.

Lekcja

Nauka rozpoczyna się przeglądem Twojej kosmetyczki i narzędzi do makijażu. Omawiamy także kroki pielęgnacji Twojej skóry. Naukę makijażu opieramy głównie na praktyce dlatego niemal od razu przechodzimy do malowania. Pierwszy makijaż wykonujemy wspólnie. Ja, malując omawiam i pokazuje krok po kroku co należy zrobić, następnie Ty powtarzasz moje ruchy. Kolejne makijaże wykonujesz już samodzielnie pod moim okiem. Oprócz praktycznych ćwiczeń dobierane są także odpowiednie kosmetyki dostosowane do Twojego typu urody. Dobierany jest odcień podkładu, bronzera, różu oraz najlepsze odcienie pomadek i cieni do powiek. Prezentuję różnego rodzaju makijażowe sztuczki stosowane w profesjonalnym Make up’ie. Wspólnie przygotujemy listę zakupów kosmetyków, z których korzystałyśmy na lekcji. Pokaże Ci, które kosmetyki kolorowe kupować i na co zwracać uwagę.

Nauka makijażu trwa ok. 4 godzin.

Cena: 400 zł dla jednej osoby lub po 350 zł dla dwóch osób.

Tematy na indywidualną lekcję makijażu:
  • przygotowanie twarzy pod makijaż
  • przybory do wykonania makijażu
  • kształt twarzy i modelowanie brwi – właściwa depilacja
  • kształt, cieniowanie oka, kreska, eyeliner
  • malowanie ust
  • maskowanie cieni pod oczami i niedoskonałości
  • makijaż dzienny
  • makijaż do pracy
  • efektowny makijaż na wieczór
  • indywidualne porady i ćwiczenia praktyczne
Na lekcję przynieś wszystkie swoje kosmetyki i narzędzia do wykonywania makijażu. Przynieś nawet te kosmetyki, których nie używasz z jakiegoś powodu. Sprawdzimy czy są dopasowane do Ciebie, Twojej cery i owalu twarzy.